• In English
 • Міністр культури відвідав заклади Миколаївщини
  опубліковано 24 травня 2014 року о 10:38

  Міністр культури України Євген Нищук відвідав Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії і Миколаївський художній академічний російський драматичний театр.

  Під час візиту до закладів культури Євген Нищук ознайомився з їх матеріально-технічною базою та репетиційним процесом. А потому, на малій сцені Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії Міністр поспілкувався з творчим колективом театру. Під час розмови піднімалися актуальні питання щодо роботи комунальних театрів, їх фінансово-господарської діяльності та призначення художньо-артистичного складу театру. Також Міністру культури були озвучені пропозиції щодо внесення змін до законодавчих актів Міністерства культури України.

  «Сама Миколаївщина – один з яскравих культурних регіонів. Тут є театри, музеї, бібліотеки, талановиті люди, музиканти, актори. Мистецтво – без кордонів, творчі люди, незалежно від того, з Заходу вони, чи зі Сходу, або Півдня, - завжди краще розуміли один одного. Тобто, ніяких в цьому плані проблем не було. Кожен регіон має свою особливу неповторність, але це - загальне багатство українців» - сказав Євген Нищук.

  Євген Нищук також підняв питання подальшого розвитку закладів культури і мистецтв в Україні, в т.ч. необхідності забезпечення  соціального захисту працівників культури і мистецтв в умовах сучасної соціально-економічної ситуації в країні і наголосив на особливій ролі закладів мистецтва у формуванні патріотизму та почутті національної єдності.