• In English
 • Податкова міліція розслідує причетність ТОВ "Вісті Мас-Медіа" до незаконної конвертаційної діяльності
  опубліковано 22 травня 2014 року о 16:04

  Працівниками підрозділів фінансових розслідувань органів доходів і зборів України, починаючи із квітня місяця 2014 року, розслідується незаконна конвертаційна діяльність окремих фінансових установ України.

  Зокрема, встановлено, що рядом підприємств, у тому числі ТОВ «Торггазстрим ЛТД» (м. Сімферополь), протиправна діяльність якого на сьогодні є предметом перевірки правоохоронних органів, було перераховано 93,6 мільйона гривень на адресу сумського приватного підприємства. Повідомляємо, що це підприємство впродовж тривалого часу декларує відсутність господарської діяльності.

  У подальшому вказані грошові кошти перераховано ТОВ «Вісті Мас-Медіа».

  Для з’ясування законності походження та використання цих коштів у подальшому здійснюється досудове слідство за фактами фіктивного підприємництва та відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом (статті 205 і 209 Кримінального кодексу України).

  Насамкінець інформуємо, що стосовно усіх учасників злочинної схеми, як щодо фізичних, так і щодо юридичних осіб, у передбаченому законом порядку, у тому числі і за погодженням із прокурором та за рішенням суду, проведено і проводяться слідчі дії. Так, 22 травня 2014 року стосовно однієї із юридичних осіб - ТОВ «Вісті Мас-Медіа», яка розташована в Києві на вул. Червоноармійській, проведено санкціонований обшук.

  У приміщенні, де відбувається санкціонований обшук, знаходиться 11 осіб, із них: 6 осібспівробітники підприємства та 5 – охорона. Вагітну жінку відпустили відразу перед проведенням обшуку.

  Слідчі дії проводяться і щодо директора ТОВ «Вісті Мас-Медіа», задіяного у схемі перерахування коштів.

  Дії проводяться на підставі рішення суду за погодженням із прокурором.