• In English
 • У МЗС прийняли Посла Франції в Україні Алена Ремі
  опубліковано 22 травня 2014 року о 11:55

  21 травня ц.р. Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко прийняла Посла Франції в Україні Алена Ремі.

  У ході зустрічі було обговорено ситуацію в Україні, зокрема, в контексті підготовки до проведення позачергових виборів Президента України в умовах дестабілізуючого впливу з боку РФ на східні та південно-східні регіони України.

  Посол А.Ремі наголосив на важливості проведення президентських виборів з дотриманням демократичних процедур та підтвердив готовність Франції надати експертну допомогу для цих цілей. Посол повідомив про відрядження  в Україну фахівця з організації виборчого процесу в кризових умовах для надання консультативної допомоги.

  В ході зустрічі було обговорено питання європейської інтеграції України, зокрема, підписання економічної та секторальної частин Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  Відбувся також обмін думками щодо перспектив розвитку українсько-французького співробітництва, у тому числі активізації політичного діалогу.