• In English
 • Укрзалізниця вже здійснює попередній продаж квитків на 204 поїзди графіка руху на 2014/2015 рр.
  опубліковано 21 травня 2014 року о 16:50

  Укрзалізниця вже здійснює попередній продаж квитків на 204 поїзди нового графіка руху на 2014/2015 рр., який вводиться в дію 1 червня. Станом на 21 травня уже відкрито попередній продаж квитків на 164 поїзди внутрішнього сполучення формування залізниць України. Також відкрито попередній продаж квитків на 40 поїздів, що курсують у сполученні з країнами СНД. З них формування залізниць України – 26 та формування країн СНД – 14.

  Попередній продаж квитків на поїзди, які курсують через територію України, відкрито також ВАТ «РЖД». За відкриттям продажу квитків пасажири можуть слідкувати за допомогою системи booking.uz.gov.ua або уточнювати інформацію у залізничних касах.

  На усі поїзди зменшено термін попереднього продажу квитків. Так, їх реалізація розпочинатиметься за 30 діб до відправлення поїзда, тоді як раніше продаж розпочинався за 45 діб.

  Однак попередній продаж квитків на поїзди кримського напрямку, що відправляються з 1 червня, і досі закритий. Причиною цього є неузгодженість з російською стороною багатьох важливих питань організації залізничних пасажирських перевезень у сполученні з АР Крим та материковою частиною України. Зокрема, неузгоджене питання вартості проїзду залізничним транспортом у сполученні з АР Крим та материковою частиною України (за міжнародним чи внутрішньодержавним тарифом) та механізму взаєморозрахунків за перевезення пасажирів у зазначеному сполученні, оскільки російська сторона наполягає на зміні на користь Російської Федерації порядку розподілу доходів за прослідування поїздів по території Кримської дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці.

  Укрзалізниця направила до ВАТ «РЖД» пропозиції щодо збереження внутрішньодержавного тарифу за перевезення пасажирів у сполученні з АР Крим та материковою частиною України та діючої раніше системи взаєморозрахунків за послуги з організації пасажирських перевезень (це стосується оплати вартості квитків, плацкарти, роботи локомотивів і локомотивних бригад) у сполученні з АР Крим.

  У квітні поточного року у сполученні з АР Крим курсувало 26 пар пасажирських поїздів, із яких 5 пар формування Придніпровської залізниці, 12 пар внутрішньодержавних та 9 пар міжнародних.

  Нагадаємо, що за 12 днів травня 2014 року у поїздах міжнародного сполучення до АР Крим прибуло на 59 % пасажирів менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.