• In English
 • Віталій Ярема: Влада зацікавлена в об'єктивному розслідуванні подій на Майдані
  опубліковано 20 травня 2014 року о 19:11

  20 травня Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема провів нараду щодо розв’язання соціально-побутових та інших проблем родичів осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року. У нараді взяли участь ініціативна група родичів загиблих, а також представники Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції.

  У ході наради члени сімей загиблих звернулися з рядом проблем та запитань до Першого віце-прем’єр-міністра та представників профільних міністерств. Найбільше їх хвилювали питання соціального забезпечення, а також розслідування кримінальних справ.

  Віталій Ярема та представники міністерств відповіли на усі запитання. Говорячи про проведення розслідування, Віталій Ярема наголосив: «Керівництво держави, яке прийшло до влади після подій на Майдані, зацікавлене в об’єктивному розслідуванні справи».

  Урядовець також повідомив, що соціальні виплати, які родини загиблих повинні отримати згідно з Постановою Уряду, почнуть виплачувати уже до кінця цього тижня.

  Підсумовуючи, Віталій Ярема зазначив, що сьогоднішня зустріч відповіла на багато запитань та висловив сподівання, що ті організаційні проблеми, які існували, будуть вирішені. Він також виступив з ініціативою проведення зустрічі за участі усіх родин загиблих та широкого кола представників Уряду для обговорення досягнутих результатів через місяць.