• In English
 • Міністр економічного розвитку і торгівлі відвідав Урядовий контактний центр
  опубліковано 20 травня 2014 року о 19:20

  20 травня 2014 р. Урядовий контактний центр відвідав  Міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета. Він ознайомився з його роботою  та зверненнями громадян, що в реальному часі надходять на урядову телефонну «гарячу лінію».  Міністр також поцікавився підсумками прогнозних досліджень, проведених Центром, щодо обізнаності громадян про заходи Уряду у реформуванні соціальної та економічної сфери.

  Павло Шеремета поспілкувався з працівниками Центру, які приймають звернення на урядову телефонну «гарячу лінію»,  та у рамках телевізійного проекту «Уряд на зв’язку з громадянами», який регулярно транслюється на Першому національному телеканалі та каналах обласних державних телерадіокомпаній, протягом майже години відповідав на звернення громадян. Громадяни у своїх зверненнях просили надати роз’яснення, зокрема щодо перспектив для української економіки за умов приєднання до зони вільної торгівлі, а пізніше вступу країни до Європейського Союзу, захисту малого та середнього бізнесу, стабілізації курсу гривні  тощо.

  Міністр також розповів про відмінність нещодавно прийнятого Закону України «Про здійснення державних закупівель» від попередніх законів, а також поінформував про пріоритети у роботі міністерства. Основні з них: антикорупційні заходи, дерегуляція (спрощення ведення бізнесу), посилення  людського капіталу.

  Раніше Урядовий контактний центр відвідали Міністр соціальної політики Людмила Денісова, Міністр охорони здоров’я Олег Мусій, Голова Державної міграційної служби Сергій Радутний, керівники інших центральних органів виконавчої влади, які також взяли участь у записі телепрограми «Уряд на зв’язку з громадянами».