• In English
 • На Чернігівщині оздоровчими та відпочинковими послугами охоплять 74% дітей
  опубліковано 20 травня 2014 року о 15:27

  На Чернігівщині оздоровчими та відпочинковими послугами планується охопити майже 74% дітей. Про це зазначив заступник Голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман, доповідаючи про підготовку оздоровчої кампанії в області під час всеукраїнської селекторної наради.

  За прогнозними розрахунками, з цією метою планується використати близько 67 млн. грн., з яких майже 21 млн. грн. - з обласного бюджету, більше 10 млн. грн. – з місцевих бюджетів, більше 21 млн. грн. – з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та 14 млн. грн. залучених коштів, що на 12 млн. більше ніж торік.

  На тлі загального зменшення по Україні кількості пришкільних таборів, в області  збережено  їх кількість на рівні минулого року.

  Відпочинкові послуги на Чернігівщині надаватимуть 507 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці і відпочинку та 1 наметове містечко. Також готується до атестації дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» у Новгород-Сіверському районі.

  Що стосується саме оздоровлення, то такі послуги цього літа дітям області надаватимуть 26 закладів. Зокрема, 23 позаміські заклади оздоровлення та відпочинку та 3 заклади санаторного типу. Планується, що   оздоровлення пройдуть майже 35% дітей області від загальної кількості, що його потребують.

  Міністр соціальної політики України Людмила Денисова подякувала за злагоджену роботу на Чернігівщині, яка поставила перед собою досить високі завдання та намагається їх якнайкраще виконувати. До того ж, наша область була позитивно відмічена як така, що надає громадськості максимум інформації стосовно оздоровчої кампанії.

  Як зазначив Сергій Журман, найголовніше завдання для влади - зробити оздоровлення та відпочинок дітей безпечним та ефективним.