• In English
 • На оздоровчу кампанію-2014 в Дніпропетровській області передбачено більше 88 млн. грн.
  опубліковано 20 травня 2014 року о 15:07

  На оздоровчу кампанію-2014 в Дніпропетровській області передбачено більше 88 млн. грн. За ці гроші планується оздоровити понад 166 тисяч дітей регіону. Зокрема, будуть відправлені на відпочинок всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, майже 80% дітей з багатодітних сімей, 75% дітей, що мають хронічні захворювання та інші. Цього року також буде оздоровлено понад 11 тис. дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, що становить майже 70%.

  У період оздоровчої кампанії на Дніпропетровщині працюватимуть 23 позаміські заклади оздоровлення та відпочинку та 950 закладів відпочинку з денним перебуванням.

  За кожним табором закріплені лабораторні підрозділи Держсанепідслужби, складені плани-графіки безкоштовного лабораторного контролю якості питної води, води водойм в залежності від дати відкриття.

  У період оздоровчої кампанії діти, що перебувають у дитячих таборах, зможуть пройти медогляд на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів.

  Відкриття літніх дитячих таборів цього року розпочинається вже з 1 червня. Так, у період з 1 по 10 червня відкриється 6 дитячих таборів, з 11 по 17 червня – ще 14, а до кінця місяця – всі останні.

  Наразі у закладах відпочинку, що працюють цілий рік, вже оздоровлено більше 3,5 тис. дітей регіону.