• In English
 • На рахунки Міноборони в рамках акції "Підтримай Українську армію" надійшло 124,7 млн. грн.
  опубліковано 20 травня 2014 року о 10:14

  Станом на 19 травня у рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 124,7 мільйона гривень.

  Із цієї суми 117,5 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

  За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку Української армії перераховано більше 29 мільйонів 173 тисячі гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

  Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 98,4 тисячі доларів США та 43,2 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% загальної суми), залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України склав 49,2 тисячі доларів США (гривневий еквівалент – 557,1 тисячі гривень) та 21,6 тисячі євро (гривневий еквівалент – 332 тисячі грн).

  Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції «Підтримай Українську армію», та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.