• In English
  • Міністр молоді та спорту відкрив у Дніпропетровську кільцеву канатну дорогу для воднолижного спорту
    опубліковано 19 травня 2014 року о 11:48

    Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов відкрив у Дніпропетровську кільцеву канатну дорогу для воднолижного спорту. На даний момент це єдина така дорога світового рівня в Україні. Довжина її кола – 826 метрів. До того ж вона безшумна й екологічно чиста.

    Її максимальна швидкість відповідає стандартам міжнародних змагань – 60 метрів на хвилину. Звичайна її швидкість – 30 метрів на хвилину.

    Одночасно тут можуть займатися 12 спортсменів. У день траса може прийняти понад 500 воднолижників.

    Також до комплексу увійшла двомачтова реверсивна канатна дорога для навчання дітей, підлітків та аматорів воднолижного спорту. Додатково обладнано стартову зону, роздягальню, глядацьку зону.

    Довідково

    На Дніпропетровщині воднолижним спортом займаються понад 80 людей. Із них 63 займаються у дитячо-юнацьких спортивних школах, ще 20 – у спортивних клубах. Щороку вони стають переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних змагань. Також мешканці області мають змогу спробувати себе в цьому виді спорту на 5-ти реверсивних канатних дорогах, які є в регіоні.