• In English
 • У 2014-му Закарпаття очікує на надходження €1,5 млн. японських інвестицій
  опубліковано 19 травня 2014 року о 11:36

  Японська корпорація «Язакі Україна» планує на 2014 рік інвестувати в Закарпаття €1,5 млн., що допоможе довести кількість робочих місць в регіоні до 1600. Про це повідомив директор Закарпатського регіонального центру з інвестицій та розвитку (РЦІР), що входить до сфери управління Держінвестпроекту, Василь Матій.

  Він розповів, що «Язакі Україна» створено у 2002 році рішенням засновників корпорації «Язакі» (Японія) та її дочірньої компанії «Язакі Юероп Лімітед» (Кельн, Німеччина) з метою виробництва електрокабельної продукції для автомобільної промисловості.

  «Інвестиції корпорації у проект становлять €31,7 млн. Це найбільша промислова інвестиція Японії в економіку України. Сьогодні на «Язакі Україна» працює понад 1200 працівників, – зазначив директор Закарпатського РЦІРу. – У зв’язку з розширенням проектів німецького концерну Volkswagen, що є основним замовником компанії в 2013 році, корпорація «Язакі» збільшила свої інвестиції на €1,2 млн. Це дозволило наростити об’єми виробництва та збільшити  кількість робочих місць на 34%».

  «Язакі Україна», Закарпатський РЦІР та Інститут «Євробізнесу» наразі вивчають можливість створення підприємств на території регіону, які працюватимуть над виконанням проектів заводу.