• In English
 • Міндоходів здійснило понад 400 кадрових змін на митницях
  опубліковано 16 травня 2014 року о 18:02

  Міністерство доходів і зборів України підвищило активність роботи українських митниць, здійснивши понад 400 кадрових ротацій. Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів Віталій Науменко на спільному брифінгу керівництва Міндоходів у Кабінеті Міністрів.

  «За 2 місяці ми підвищили активність роботи української митниці у тому числі за рахунок кадрових змін. Таких змін було проведено 409 – це і звільнення, і переведення на нижчі посади, і ротації тощо»,  – сказав Віталій Науменко.

  Він підкреслив, що робота у цьому напрямі продовжується. «Питання кадрового очищення митниць стоїть на першому місці в діяльності Міністерства доходів і зборів», – зазначив  Віталій Науменко.

  За його словами, кадрова політика буде передбачати і залучення молодих фахівців, тобто випускників вищих навчальних закладів, які пройдуть відповідний відбір.

  Крім того, Віталій Науменко звернув увагу на застосуванні новітніх технологій у діяльності митниці. Він підкреслив, що в 2014 році рівень електронного митного декларування сягає 91%, на кінець 2013 року цей показник був на рівні 87%.