• In English
 • У МОН нагородили переможців всеукраїнського конкурсу майстерності педагогів
  опубліковано 16 травня 2014 року о 17:47

  16 травня 2014 року у Міністерстві освіти і науки відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка». 

  Цьогорічний Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» організовано Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Українським державним центром позашкільної освіти, Національним центром «Мала академія наук України» та Інститутом проблем виховання НАПН України.

  Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» покликаний підвищити престижність педагогічної професії, привернути увагу громадськості до проблем позашкільної освіти, сприяти вдосконаленню фахової майстерності керівників гуртків.

  У конкурсі взяло участь 112 керівників гуртків з чотирьох напрямів: «Науково-технічний», «Дослідницько-експериментальний», «Гуманітарний», «Соціально-реабілітаційний». За результатами роботи журі до вирішального очного туру було запрошено 57 учасників.

  Урочисте відкриття цьогорічного конкурсу відбулося 13 травня 2014 року  в Українському державному центрі позашкільної освіти. Керівники гуртків протягом 3-х конкурсних днів (13-15 травня 2014 року) презентували свої творчі, професійні досягнення та ділилися досвідом з іншими учасниками заходу, демонстрували педагогічну майстерність та творчі підходи у проведенні гурткової роботи.

  Відкриті заняття учасники конкурсу проводили у таких навчальних закладах м. Києва: спеціалізована школа № 115 ім. І. Огієнка, ліцей «Голосіївський» № 241, Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району.

  За результатами конкурсної програми членами журі визначено 8 переможців, 29 призерів та 13 лауреатів.

  За високі професійні досягнення, педагогічну майстерність і творчий підхід до надання дітям і молоді позашкільної освіти переможців і лауреатів конкурсу відзначено дипломами, подарунковими книгами, пам’ятними відзнаками.