• In English
 • У Пенсійному фонді України обговорили стан наповнення бюджету і питання своєчасного призначення і виплати пенсій
  опубліковано 16 травня 2014 року о 15:27

  Протягом січня – квітня 2014 року Пенсійний фонд України забезпечив фінансовими ресурсами виплату пенсій і грошової допомоги 13,5 млн. пенсіонерів у законодавчо визначений термін у всіх областях України та місті Києві. Про це йшлося на селекторній нараді з начальниками головних управлінь за участю в. о. Голови правління Пенсійного фонду Василя Кравчука, яка відбулася  15 травня в Києві.

  Загальна сума видатків Фонду на пенсійні та інші заплановані виплати за цей період становила 85,4 млрд. грн., з яких 1,4 млрд. грн. спрямовано на проведення авансового фінансування перших днів травня.

  За чотири місяці нинішнього року до бюджету Пенсійного фонду України з усіх законодавчо визначених джерел доходів, за оперативними даними, надійшло 81 млрд. грн., що на 1,5 млрд. грн. більше порівняно з аналогічним показником 2013 року.

  62,1% у загальному обсязі доходів належить власним надходженням Фонду, які за цей період становили 53,0 млрд. грн. Усі регіональні управління виконали план власних доходів.

  З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм у січні – квітні надійшло 27,9 млрд. грн., що відповідає показнику, запланованому  на цей період.

  Станом на 15 травня ц.р. на фінансування пенсійних виплат спрямовано 13,2 млрд. грн., що становить 64,6% місячної потреби в коштах.