• In English
 • Арсеній Яценюк у Вінниці вручив сертифікати на отримання квартир військовослужбовцям і родинам загиблих під час АТО
  опубліковано 16 травня 2014 року о 10:56

  У п`ятницю, 16 травня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк відвідав військову частину 3028 Внутрішніх військ МВС України підрозділу спеціального призначення «Ягуар» у Калинівці на Вінниччині.

  Урядовці та військовослужбовці вшанували пам’ять загиблих у ході Антитерористичної операції хвилиною мовчання.

  Глава Уряду вручив військовослужбовцям Національної гвардії чотири сертифікати на отримання квартир, а також сертифікати на отримання квартир родинам п’яти військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули під час виконання антитерористичної операціїмайора Олександра Сабади, майора Руслана Плоходька, майора Сергія Руденка, капітана Миколи Топчія та старшого лейтенанта Ігоря Грішина.

  «Це наші брати, які боролися й загинули. Їхні сім’ї залишилися без годувальників, але не залишилися без допомоги держави», - сказав Прем’єр-міністр.

  Він подякував бійцям: «Ви під кулями захищаєте країну, наші родини й майбутнє. Висправжні українські герої-патріоти. Достойні, сильні і мужні люди».

  Глава Уряду нагадав, що зустрічався з багатьма бійцями цієї частини у таборі АТО біля Слов’янська: «У нас була серйозна розмова, і те, що було сказано вами, було не просто почуто, а й дещо зроблено. Він зазначив, що було поставлено новітню техніку, додаткове обладнання, підвищено до 80% додаткове грошове забезпечення.

  Арсеній Яценюк також зазначив, що в Парламенті ухвалений закон, який надає кожному з тих, хто був і буде на передовій, статус учасника бойових дій: «Бо ви справжні бійці, ви справжні захисники української держави».

  «Прошу далі боронити країну. Ще треба дуже багато зробити для миру і спокою в нашій державі. Ми захищаємо українців, Україну, ми захищаємо наше майбутнє, і це робиться вами, вашою волею, силою і вашою звитягою та доблестю», - підкреслив Глава Уряду.

  «Від імені Уряду дякую вам за службу і готовий служити вам», - сказав Арсеній Яценюк.

  Глава Уряду також побував у казармі, класі виховної роботи, ознайомився з побутом військовослужбовців.