• In English
  • Олександр Сич привітав переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
    опубліковано 16 травня 2014 року о 10:47

    «Любов до українського слова, плекання рідної культури, своїх витоків – це те, що об’єднає та зміцнить нашу країну», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич у своєму зверненні до організаторів, учасників та переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому щороку беруть участь школярі, учні профтехосвітніх закладів, студенти.

    Найвідоміший конкурс знавців української мови, яким опікується Ліга українських меценатів, учотирнадцяте пройшов в Україні та інших країнах, де проживають українці, – Канаді, США, Австралії, Росії тощо. «Завдяки конкурсу щороку до українського слова долучаються його численні шанувальники в Україні та за її межами. А переможці конкурсу, що плекають українські цінності, є нашою гордістю та уособленням майбутнього української держави», – зазначив урядовець.

    На думку Віце-прем’єр-міністра, подібні масштабні системні проекти зараз дуже на часі, адже вони спрямовані на підтримку українського слова, залучення широких кіл молоді до скарбів української духовності. «Конкурс сприяє всебічному розвиткові української мови, піднесенню її престижу серед учнівської та студентської молоді, вихованню шанобливого ставлення до культури і традицій нашого народу», – високо оцінив значення конкурсу Олександр Сич.