• In English
 • МВС: Події в Одесі були сплановані і розвивалися паралельно з подіями на Сході України
  опубліковано 13 травня 2014 року о 19:58

  Заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар повідомив, що 10 осіб виявили бажання співпрацювати зі слідством щодо трагедії, яка сталася на початку травня цього року в Одесі.

  За його словами, громадськість продовжує турбувати це питання. Наразі триває процес розслідування, продовжуються резонансні затримання.

  «На сьогодні можу констатувати те, що як мінімум 10 осіб, виявили бажання співпрацювати зі слідством. Вони підтверджують те, що екстремісти дійсно готували цю операцію з метою дестабілізації ситуації в Одеській області», – підкреслив Сергій Чеботар.

  Він зазначив, що на зараз ведеться слідство, а правоохоронці затримують тих осіб, які своїми діями порушували правопорядок і робили все, аби дестабілізувати ситуацію в регіоні.

  «Як факт, це призвело до загибелі такої кількості людей», – наголосив заступник глави МВС.

  За його словами, є підстави вважати, що в Одесі діяла спеціально організована злочинна група екстремістів. Події в Одеській області були сплановані і розвивалися паралельно з подіями на Сході України. Метою дій зловмисників була дестабілізація ситуації в Одесі, яка є дуже важливим форпостом на Півдні України.

  «Працюють усі служби, в тому числі направляються додаткові сили з Києва для того, щоб прискорити розгляд цього питання. Щоб громадськість як Одеси, так і всієї України знала, хто і що зробив для того, щоб сталася ця біда», – зазначив Сергій Чеботар.