• In English
 • Держфінінспекція в Івано-Франківській області за чотири місяці ц.р. відшкодувала втрат майже на 9 млн. грн.
  опубліковано 12 травня 2014 року о 15:10

  Фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області протягом січняквітня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 9 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів і бюджетних установ додатково надійшло понад 2,2 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму більш як на 6,7 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 48 управлінських рішень.

  До суду пред'явлено 12 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 16 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

  За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 10 досудових розслідувань та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До порушників фінансово-бюджетної дисципліни у 26 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Окрім того, у 13 випадках розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні призначення на загальну суму понад 1,3 млн. грн.

  За допущені порушення 237 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 61 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 посадові особи звільнено із займаних посад.