• In English
 • Ігор Швайка: Аграрний фонд безперебійно постачає борошно на хлібопекарські підприємства
  опубліковано 12 травня 2014 року о 15:13

  Для забезпечення борошном хлібопекарських підприємств Аграрний фонд продовжує здійснювати переробку зерна пшениці на борошномельних підприємствах усіх регіонів країни. Наразі обсяг переробленого зерна протягом поточного року сягнув 140,4 тис. тонн. Про це 12 травня повідомив під час брифінгу Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка.

  Він також поінформував, що одночасно на переробних підприємствах Київської, Кіровоградської та Луганської областей розпочато переробку зерна жита та гречки.

  «Протягом квітня хлібопекарські підприємства придбали майже 72 тис. тонн борошна, виробленого з зерна державних запасів. Поставка була здійснена на 136 хлібопекарських підприємств. Постачання борошна безперебійно здійснювалося в період святкових травневих свят. За 1-8 травня обсяг відвантаженого борошна склав 7,6 тис. тонн», - повідомив Ігор Швайка.

  В цілому з початку року Аграрним фондом відвантажено 102,4 тис. тонн борошна.  Крім того, здійснюється поставка фасованої продукції крупи гречаної та борошна вищого ґатунку у роздрібну торгівельну мережу. Відповідні угоди укладено із  ТОВ «Торгівельна мережа «Колос», ТОВ «Дельта продукт», ТОВ «Елтікс», ТОВ «АТБ-маркет», ТОВ «Агротехніка», ТОВ «Карамелія», ТОВ «Вересень плюс», ТОВ «ДНК ГРУПП», ТОВ «М’ясокомбінат «Ятрань».