• In English
 • Надходження з акцизного податку до загального фонду Державного бюджету у квітні склали майже 2 млрд. грн.
  опубліковано 12 травня 2014 року о 14:06

  У межах виконання доручення Уряду Міндоходів проводить широкомасштабні заходи з детінізації українського ринку підакцизних товарів.

  Надходження з акцизного податку до загального фонду державного бюджету у квітні склали майже 2 млрд. грн. Уперше з початку 2014 року виконані індикативні показники Міністерства фінансів України.

  Протягом активної фази операції “Акциз-2014” співробітниками слідчо-оперативних підрозділів з незаконного обігу вилучено більш як 800 тисяч пляшок алкогольних напоїв, більш як 50 тисяч літрів спирту, а також понад 900 тисяч пачок тютюнових виробів.

  Крім того, вилучено майже 2 млн. підроблених акцизних марок та 50 млн. рекламних стікерів із зображенням «Козачка – АСА».

  Припинено діяльність 25 незаконних виробництв підакцизних товарів, з яких 21 – з виготовлення алкогольних напоїв, та 1 потужного незаконного виробництва спирту. Викрито 1 факт необлікованого виробництва горілки на легальному СГД-виробнику алкогольної продукції.

  За цей період розпочато 36 кримінальних проваджень, пов’язаних з незаконним обігом підакцизних товарів (ст. 204 КК України).

  За словами фахівців Міндоходів, проведені оперативниками заходи дозволяють заповнити полиці торговельних мереж легально виготовленими алкогольними напоями та тютюновою продукцією, що вже суттєво збільшило надходження коштів від сплати акцизного податку до бюджету держави.