• In English
 • Група бойових кораблів і катерів українських ВМС під час виходу в море виконала низку навчально-бойових завдань
  опубліковано 12 травня 2014 року о 12:33

  Одразу п’ять бойових кораблів і катерів Військово-Морських Сил Збройних Сил України ракетний катер “Прилуки”, середній десантний корабель “Кіровоград”, артилерійські катери “Скадовськ”, “АК-1” та “АК-2” під час виходу в море 11 травня виконали низку навчально-бойових завдань.

  «Заплановані на час виходу в море заходи бойової підготовки проведено у повному обсязі. Виконано низку бойових вправ, зокрема артилерійські стрільби по надводних і повітряних цілях у різних районах моря. Матеріальна частина функціонувала нормально, цілі уражено», – зазначив командир дивізіону катерів капітан-лейтенант Віталій Лежнюк, який виходив у море старшим на борту “Скадовська”.

  За інформацією командира артилерійського катера “Скадовськ” старшого мічмана Андрія Дуся, проведено низку корабельних бойових навчань і тренувань, зокрема по боротьбі за живучість катера, рятуванню людини, яка опинилася за бортом тощо.

  Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов, на ракетному катері “Прилуки” і  середньому десантному кораблі “Кіровоград”, кілька тижнів тому повернутих Україні після їх захоплення військовослужбовцями Російської Федерації, бойове злагодження йде повним ходом, і вже найближчим часом зазначені бойові одиниці будуть готові до виконання завдань за призначенням.