• In English
 • У січні – квітні Держфінінспекція у Вінницькій області відшкодувала втрат на 17,3 млн. грн.
  опубліковано 12 травня 2014 року о 09:36

  Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня квітня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 17,3 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 78 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 8 досудових розслідувань та вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 13 позовів на загальну суму понад 9,9 млн. грн.

  У 67 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

  За вчинені фінансові порушення 192 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 99 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема трьох осіб звільнено із займаних посад.