• In English
 • У Миколаєві пройшли планові військові навчання з територіальної оборони із залученням підрозділів ЗСУ
  опубліковано 12 травня 2014 року о 09:24

  8 травня українські військові приступили до навчань з метою відпрацювання захисту від блокування адміністративних будівель на території міста Миколаєва. У рамках навчань особовий склад ряду підрозділів Збройних Сил України із залученням бронетехніки зайняли позиції біля адміністративних будівель у місті. Усі заходи в рамках дій військових були узгоджені з усіма силовими відомствами області. Також у навчаннях активно брали участь бійці 1-го окремого Феодосійського батальйону морської піхоти ВМС ЗС України, які прибули до Миколаєва цього дня.

  11 травня близько 20:00 у Центральному районі Миколаєва продовжилися планові навчання з територіальної оборони із залученням підрозділів Збройних Сил України. Навчання з територіальної оборони включали в себе комплекс заходів, в яких були задіяні не тільки Збройні Сили, а й інші установи та відомства, зокрема міліція, пожежники, медики, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади. Пізніше кілька одиниць бойової техніки і військові зайняли позиції біля входу в адміністративні будівлі міської ради та облдержадміністрації для нічної варти.

  Навчання пройшли на високому рівні, при цьому військові не підпускали сторонніх близько до себе, але поводились коректно, спілкувалися українською і російською мовами з перехожими.

  Нагадаємо, що батальйон патрульної служби міліції «Миколаїв» з 9 травня приступив до охорони громадського порядку та адміністративних будівель у місті, крім того, в області активно формуються батальйони територіальної оборони.