• In English
 • Херсонщина запрошує до служби у батальйоні територіальної оборони
  опубліковано 08 травня 2014 року о 11:54

  У зв’язку із загостренням ситуації в південно-східних регіонах України, керівництвом держави та Міністерством оборони України прийнято рішення про формування в найкоротші терміни батальйону територіальної оборони з метою охорони кордону України та важливих об'єктів на території Херсонської області.

  Для формування батальйону територіальної оборони військові комісаріати області здійснюють відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом і у військовому резерві з числа військовозобов’язаних та осіб призовного віку, які відповідають встановленим вимогам і критеріям відбору та виявили бажання на проходження військової служби за контрактом та служби у військовому резерві.

  На службу запрошуються:

  - юнаки віком від 18 до 35 років;

  - молодші офіцери віком до 45 років;

  - старші офіцери віком до 55 років.

  Медичне забезпечення. Усім військовослужбовцям гарантується безкоштовне медичне обслуговування та санаторно-курортне лікування на пільгових умовах, а саме 25% вартості путівок для військових та 50% вартості для членів їх сімей.

  Грошове забезпечення. Військовослужбовці за несення служби у батальйоні територіальної оборони отримуватимуть щомісячну заробітну плату, яка складатиме:

  - для солдатів та сержантів – 2500 грн.;

  - для молодших офіцерів – 3700-4500 грн.;

  - для старших офіцерів – 4800-5500 грн.

  Житлове забезпечення. Військовослужбовцям, які вступили на  службу до батальйону територіальної оборони і не мають власного житла, та їх родинам надаватимуть помешкання та виплачуватимуть компенсацію за піднайом житла. Разом з цим, їм гарантується безкоштовний переїзд до місця проживання.

  Пенсійне забезпечення. Військовослужбовці, за наявності страхового стажу не менше 25 років, можуть іти на пенсію за вислугою років.

  Громадянам України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом та службу у військовому резерві, звертатися у військові комісаріати Херсонської області за місцем реєстрації.