• In English
  • На сайті Системи електронних торгів арештованим майном зареєстровано вже близько 250 учасників
    опубліковано 08 травня 2014 року о 12:22

    Щодня кількість відвідувачів веб-сайту Системи електронних торгів арештованим майном зростає.

    Станом на ранок 8 травня на сайті http://torgi.minjust.gov.ua/  зареєструвалися 247 учасників. 139 з них уже залишили заявки на участь у торгах.

    При цьому, як повідомляють у ДП «Інформаційний центр», кількість незареєстрованих відвідувачів сайту Системи рахується тисячами. Так, приміром, 6 травня сайт переглянули понад 21 тис. осіб, а 7 травнямайже 17 тис.

    Наразі до бази Системи он-лайн аукціонів внесено 128 лотів. Ця інформація постійно доповнюється.

    «Це дуже позитивні показники, які засвідчують беззаперечний прояв інтересу громадян до експерименту ДВС. Адже раніше, коли майно реалізовували у форматі публічних торгів, про аукціони дізнавалися лише одиниці, тому і участь у торгах брали всього кілька людей. Як у таких торгах ставали переможцями – я вже неодноразово говорив, ця інформація вже не перший місяць є надбанням правоохоронних органів. Одним словом, це та корупційна схема, у якій були зацікавлені колишні керівники служби. Ми ж, навпаки, хочемо налагодити максимально ефективний механізм продажу арештованого майна, а для цього до торгів треба залучати якомога більше учасників, що ми власне і робимо. Другий важливий момент – неможливість втручання у он-лайн систему будь-яких сторонніх осіб, в тому числідержавних виконавців, а відтакжодного незаконного впливу на хід торгів», - підкреслив Голова державної виконавчої служби Дмитро Сторожук.  

    Нагадаємо, Система електронних торгів арештованим майном працює з 1 травня у чотирьох пілотних регіонах: м. Києві, Вінницькій, Дніпропетровській та Львівській областях.