• In English
 • Андрій Дещиця відбув до Відня, де візьме участь у засіданні Комітету міністрів Ради Європи
  опубліковано 05 травня 2014 року о 18:29

  В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця розпочав візит до Відня з метою участі у засіданні Комітету міністрів Ради Європи.

  Головним питанням порядку денного засідання є сучасні виклики перед Радою Європи для забезпечення стабільності в Європі.

  Одним із найсерйозніший з часів холодної війни викликом для Ради Європи є агресія Росії проти суверенної України та подальше порушення Російською Федерацією норм і принципів міжнародного права шляхом втручання у внутрішні справи нашої держави і спланованої дестабілізації ситуації в Україні.

  На сьогодні Рада Європи продемонструвала чітку позицію на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України в межах міжнародно визнаних кордонів, засудивши незаконний "референдум" 16 березня та анексію Автономної Республіки Крим Російською Федерацією.

  А.Дещиця поінформує країни-члени РЄ про зусилля української влади з імплементації женевського документа від 17 квітня, продовження курсу демократичних реформ, спрямованих, зокрема, на захист прав і свобод громадян України, незалежно від їх національності, віросповідання та мови спілкування, а також про підготовку до позачергових президентських виборів в Україні 25 травня ц.р.

  У рамках перебування у Відні Міністр проведе ряд двосторонніх зустрічей з європейськими партнерами.