• In English
 • На Дніпропетровщині призупинено падіння індексу промислового виробництва
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 15:50

  На Дніпропетровщині призупинено падіння індексу промислового виробництва - інтегрованого показника активності промислового комплексу. Протягом січня-лютого індекс стрімко падав: січень - 93,4% , січень-лютий - 92,1% порівняно з аналогічними періодами 2013 року. У березні цей показник склав 92,0%. Дніпропетровщині практично вдалося зупинити падіння. Це результат стабілізації політичної ситуації в регіоні.

  Політична стабільність в регіоні є обов'язковою складовою його економічного розвитку. І Дніпропетровщина це доводить власним прикладом. Тренд на стабілізацію та розвиток заданий.

  Дніпропетровщина збільшила показники індексу промислового виробництва за 3 місяці 2014 року з виробництва коксу та продуктів нафтопереробки (104,9%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (100,6%). Стабілізувалася та покращилася ситуація з виготовленням електроенергії та газу. У порівнянні з показником лютого 2014 року у березні він покращився на 2,6%.

  Значно наростили індекс промислового виробництва цементу (+27,4% у порівнянні з індексом січня-лютого), кислота сірчана (+1,6%), концентрат залізнорудний неагломерований (+0,9%), добрива азотні (+1,9%), фарби та лаки (+38,1%), сталь (+1,9%), прокат (+1,5%) та ін.

  Стабілізація політичної ситуації на Дніпропетровщині сприяє і стабілізації її економіки. Наразі падіння зупинено, надалі економічні показники повинні тільки підвищуватися.