• In English
 • Держфінінспекція в Дніпропетровській області за три місяці відшкодувала втрат на 16 млн. грн.
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 15:14

  Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області протягом січня–березня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 16 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло майже 3 млн. грн. Відшкодовано і поновлено нецільових, незаконних витрат і недостач ресурсів на суму понад 13 млнрн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 70 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань.

  До суду пред’явлено 38 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 22 млн. грн. Крім того, перед органами прокуратури й іншими установами ініційовано пред’явлення ще 18 таких позовів.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 56 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Також за поданням інспекції у восьми випадках зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму понад 5,3 млн. грн.

  За вчинені фінансові порушення 281 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 35 – до дисциплінарної та матеріальної. Ще трьох осіб звільнено із займаних посад.