• In English
 • Нові автомобілі "швидкої" вже обслуговують буковинців
  опубліковано 29 квітня 2014 року о 15:05

  Нові машини екстреної медичної допомоги отримали бригади Дністровського, Прикарпатського, Карпатського та Прутського міжрайонних відділень Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  П’ять «швидких» запустили в роботу на Чернівецькій міській станції екстреної медичної допомоги, а сьогодні на виклики чернівчан розпочнуть виїзди ще декілька нових машин.

  Після того, як автомобілі та обладнання нових «швидких» протестували спеціалісти фірми-виробника, їх розподілили між районами Чернівецької області та відправили за місцем постійної дислокації.

  Як повідомив директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв, щоб автомобілі швидше приступили до обслуговування викликів, після проведення інструктажу та навчання персоналу роботі на сучасному обладнанні, яким укомплектовано «швидкі», їх одразу скерували міжрайонним відділенням Центру.

  «Понад вісім років ми чекали оновлення автопарку «швидких». Однак про такі сучасні та укомплектовані найновішим медичним обладнанням автомобілі навіть не мріяли. Для районів – це просто розкіш. Тепер медики з легкістю зможуть дістатися до хворого, а завдяки сучасному медичному обладнанню ще й надати високоспеціалізовану невідкладну медичну допомогу. Зокрема, у зоні обслуговування нашого відділення проходить жвава траса міжнародного значення, тому з важкими травмами нам досить часто доводиться мати справу», - розповіла завідуюча Прутським відділенням екстреної медичної допомоги Лариса Мойсей.