• In English
 • Для військових та їх сімей на Миколаївщині вже зібрано більше 790 тисяч гривень
  опубліковано 28 квітня 2014 року о 09:55

  У Миколаївській області для військових і членів їхніх сімей зібрано більше  790 тис. грн. З них більше 500 тис. грн. надійшло на рахунок Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим (кошти з цього рахунку спрямовують на допомогу кримським військовослужбовцям та їх сім’ям, а також всім переселенцям з АР Криму та м. Севастополь). За рахунок цих коштів здійснено оплату послуг за проживання та харчування сімей військовослужбовців у сумі 379 тис. грн.

  На рахунок благодійного фонду «Надія» (кошти з цього рахунку спрямовують допомогу українській армії) надійшло більше 280 тис. грн. Від військових частин, переселених з Автономної республіки Крим та міста Севастополя, продовжують надходити заявки на придбання, за рахунок зібраних коштів, предметів першої необхідності.

  В області проходить багато благодійних заходів для підтримки української армії, кримських  військових та їх сімей. Так, в перше в  історії місцеві телевізійники об'єдналися, організувавши телемарафон на підтримку української армії «Миколаїв: ми разом!». До акції долучилися обласна державна телерадіокомпанія, телеканали «Март», «ТАК-ТВ», два радіоканали та рекламні агентства. Також в місті пройшла благодійна акція «Військо себе покаже!», під час якої небайдужі миколаївці пожертвували більше 11 тис. грн.

  Кошти продовжують надходити.