• In English
 • А.Дещиця зустрівся з українською громадою у Чехії
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 18:01

  У рамках робочого візиту до Чеської Республіки 25 квітня ц.р. в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця зустрівся з українською громадою Чехії, чеськими і білоруськими прихильниками України на символічному кладовищі Небесної Сотні у Празі, відкритому 23 квітня ц.р. за сприяння чеських та українських громадських організацій.

  У своєму зверненні А.Дещиця поінформував громаду про заходи, що вживаються для деескалації ситуації у східних і південних регіонах України. Він дав високу оцінку потужній міжнародній допомозі Україні з боку міжнародного співтовариства, насамперед ЄС та США.

  В.о. Міністра висловив вдячність українській громаді Чехії та іноземним громадянам за активну позицію та широку інформаційно-роз’яснювальну роботу, яка дозволяє доносити до світу об’єктивну та неупереджену інформацію про події в Україні.

  Представники української громади висловили підтримку діям Уряду України у протистоянні російській агресії та крокам, спрямованим на проведення докорінних реформ в нашій державі.

  А.Дещиця разом з присутніми вшанували пам’ять героїв Майдану.

  У заході взяли участь представники українських та чеських громадських організацій, підприємницьких та мистецьких кіл, духовенства, журналісти.