• In English
 • Відбулася шоста зустріч із спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 17:58

  У Міністерстві закордонних справ України відбулася шоста зустріч із спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні та представниками Швейцарського головування в ОБСЄ з метою обговорення практичних аспектів подальшої імплементації Женевської заяви від 17 квітня ц.р.

  Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця поінформував про дії української сторони із забезпечення виконання домовленостей, досягнутих у Женеві. Він привернув увагу до послідовної та прозорої позиції української влади, яка не лише неодноразово публічно декларувала свою готовність забезпечити виконання Женевських домовленостей, але й зробила конкретні кроки на цьому напрямку.

  При цьому С.Кислиця наголосив на необхідності конкретних заходів з боку Російської Федерації на виконання Женевських домовленостей. Українська сторона досі очікує на публічне звернення керівництва РФ до проросійських сил із засудженням протиправних дій, закликом припинити насильство та визнанням необхідності повного виконання Женевської заяви від 17 квітня 2014 року.

  У зустрічі також взяв участь заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, який поінформував присутніх про перебіг антитерористичної операції та відповів на запитання керівництва місії ОБСЄ.

  Сьогодні запланована чергова зустріч у форматі консультацій сторін Женевських домовленостей та місії ОБСЄ, участь в якій підтвердили всі крім російської сторони.