• In English
 • Цього року Житомирщина отримає 40 сучасних автомобілів швидкої допомоги
  опубліковано 25 квітня 2014 року о 18:10

  23 квітня ключі від нового автомобіля екстреної медичної допомоги класу В головному лікарю Коростенської районної лікарні Івану Камінському вручив голова Житомирської облдержадміністрації Сидір Кізін.

  За словами очільника Житомирщини, ці машини адаптовані до європейських норм та стандартів для надання кваліфікованої медичної допомоги під час перевезення хворого. Такий автомобіль полегшить роботу медичних працівників району та допоможе врятувати життя його жителів.

  Цього року Житомирщина отримає 40 сучасних автомобілів швидкої допомоги. Наразі від Міністерства охорони здоров’я України в область вже надійшло 35 одиниць санітарного транспорту. Кожен район Житомирщини отримає по одному автомобілю, а міста обласного підпорядкування по два авто.

  За словами заступника директора Департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Сергія Кобилінського, 80% санітарного транспорту області потребували заміни. Частково це питання вирішено за рахунок нових сучасних автомобілів швидкої допомоги, що надійшли в область. Автомобілі класу В – це надсучасні карети швидкої допомоги, котрі дають можливість надавати медичну допомогу на догоспітальному рівні.