• In English
 • Миколаївські енергетики запросили в гості екіпаж морського тральщика ВМС України "Черкаси"
  опубліковано 23 квітня 2014 року о 18:43

  У рамках дня відкритих дверей співробітники ПАТ «Миколаївобленерго» організували екскурсію для екіпажу морського тральщика Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Черкаси». Представники обленерго ознайомили гостей з історією створення підприємства, обладнанням та робочими місцями технічного персоналу.

  За словами технічного директора ПАТ «Миколаївобленерго» Артура Старих, миколаївські енергетики намагаються допомогти військовим морякам, які прибули з Криму, вони проводять заходи щодо налагодження нормальних соціально-побутових умов для  захисників Вітчизни.

  Колектив обленерго прийняв одностайне рішення надати фінансову допомогу Збройним Силам України. Працівники підприємства, а це понад три з половиною тисячі енергетиків, здавали гроші, щоби допомогти українським військовикам та зробити свій внесок у посилення обороноздатності держави. Вони зібрали 516 тисяч гривень. На ці гроші було оплачене проживання військових в Очакові. Також придбали необхідні для домашнього господарства речі, спальну білизну, пральні машини тощо.

  Ще раніше Генеральний директор ПАТ «Миколаївобленерго» Юрій Антощенко вирішив власним коштом профінансувати ремонт двох БТР-80. Відремонтовані бойові машини вже найближчим часом надійдуть у військові частини.

  Командир морського тральщика «Черкаси» капітан 3 рангу Юрій Федаш повідомив, що його команда дуже задоволена гостинністю миколаївців, а також висловив подяку енергетикам за надану матеріальну допомогу:

  - «Миколаївобленерго» дуже допомагає з облаштуванням екіпажу. Така співпраця є яскравим підтвердженням вислову: «Народ і арміяєдині», – підкреслив морський офіцер.