• In English
 • Реєстрацію в Луганській області отримали 32 переселенці з Криму
  опубліковано 22 квітня 2014 року о 15:04

  На сьогодні 32 переселенці з Криму отримали реєстрацію у містах і районах Луганської області, 10 з них звернулися за допомогою до органів соціального захисту. Про це 22 квітня 2014 року розповіла на брифінгу журналістам директор Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук.

  Вона нагадала, що для вирішення соціально-побутових проблем громадян, які переселяються з Криму та Севастополя в інші регіони України, на Луганщині створено обласний штаб, який очолює перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна. У кожному місті та районі області також створені подібні штаби.

  Крім того, в області діє телефонна гаряча лінія голови ОДА і обласного контактного центру (тел.: 0-800-50-20-79), за яким можуть звернутися як переселенці, так і жителі області, які бажають надати їм посильну допомогу. «На даний час бажаючих допомогти переселенцям дзвонить більше, ніж переселенців», – зізналася Елеонора Поліщук.

  Вона запевнила, що з кожною родиною переселенців ведеться індивідуальна робота. Надається допомога з відновлення документів, у тому числі на отримання соціальної допомоги сім'ям з дітьми. Також обласним штабом вирішено питання про отримання переселенцями за місцем їх нового перебування грошових коштів з рахунків банків, розташованих на території АР Крим .

  «Ми створили реєстр всіх установ, які можуть прийняти і розселити кримчан, якщо це буде необхідно. Область може прийняти понад 700 чоловік і розмістити їх у санаторіях, профілакторіях, гуртожитках тощо», – сказала Елеонора Поліщук.

  На всіх авто- і залізничних вокзалах, поштових відділеннях організовані інформаційні куточки для переселенців з Криму. Готові до прийому кримчан і медичні, а також освітні установи області.