• In English
 • Упродовж березня-квітня платникам відшкодовано 3,7 млрд. грн. ПДВ
  опубліковано 17 квітня 2014 року о 15:40

  Упродовж березня та перших двох тижнів квітня цього року платникам податків було відшкодовано 3,7 млрд. грн. податку на додану вартість, з яких у березні – 2,3 млрд. грн.

  Про це заявив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус сьогодні під час засідання Інвестиційної ради при Міндоходів.

  «Ми припинили практику застосування шахрайських схем для розкрадання ПДВ з бюджету. На сьогодні всі отримувачі бюджетної компенсації – це легальні підприємства, які не користуються послугами «податкових ям» та не застосовують схеми мінімізації податків. Підкреслю, що підприємства, які чесно ведуть свій бізнес, отримуватимуть відшкодування ПДВ оперативно та у повному обсязі відповідно до процедур податкового законодавства», – наголосив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус.

  Загалом, у І кварталі 2014 року платникам податків було відшкодовано 8,9 млрд. грн. податку на додану вартість.

  Майже половину відшкодованого податку отримали підприємства з часткою іноземного капіталу. У І кварталі їм було повернуто понад 4,5 млрд. грн. бюджетної компенсації, у тому числі підприємствам-інвесторам з країн ЄС – понад 3 млрд. гривень.

  Понад 72% (6,5 млрд. грн.) загальної суми відшкодованого у І кварталі податку на додану вартість платники отримали в автоматичному режимі.