• In English
 • Для виконання дій за призначенням вогнеборці отримали сучасний пожежно-рятувальний автомобіль
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 17:06

  16 квітня у рамках урочистих заходів до Дня пожежної охорони, які проводилися на фасаді 37-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Вишгорода за участю в. о. Голови ДСНС України Анатолія Бойка, а також голови Київської обласної ОДА Володимира Шандри, рятувальникам ГУ ДСНС України у Київській області передали на озброєння ще один пожежно-рятувальний автомобіль. На урочистостях були присутні голова правління будівельного підприємства «Домобудівний комбінат №4» Сергій Тимошенко та президент корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД» Герой України Петро Шилюк, які стали ініціаторами придбання сучасної пожежно-рятувальної техніки.

  «Рятувальники нашої країни вже не раз доводили, що прийдуть на допомогу, ризикуючи власним життям, де б не трапилася біда. За допомогою надійної і сучасної техніки у нас буде можливість виконувати поставлені завдання оперативніше та досконаліше. Зі святом, дорогі колеги!» – звернувся до присутніх Анатолій Бойко.

  Привітав рятувальників і Володимир Шандра. «Порятунок людського життявідповідальна, складна і дуже почесна робота, що вимагає високої кваліфікації, ініціативності, відповідальності та мужності. Відвага, чуйність, прагнення відгукнутися на чужу бідуці якості відрізняють тих, хто несе службу в підрозділах ДСНС України. Вітаємо Вас із Днем пожежної охорони!» – сказав голова Київської ОДА, після чого вручив начальнику ГУ ДСНС України у Київській області ключі від пожежного автомобіля.

  Відтак автомобільний парк рятувальників Київщини поповнився ще однією бойовою одиницею спеціальної техніки. Цей автомобіль має сучасну комплектацію аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників Вишгородщини не лише під час ліквідації пожеж, а й під час рятувальних робіт на місці дорожньо-транспортних пригод, після руйнування будівель тощо.