• In English
 • Роботи студентів і молодих науковців Львівського університету ДСНС відзначили на науковому форумі у Польщі
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 17:10

  У Польщі відбулася підсумкова конференція Міжнародного наукового конкурсу «Науковий дебют–2013. Сталий розвиток», який вже третій рік поспіль проводиться на базі Вищої школи менеджменту у Варшаві.

  Конкурс є проектом екс-голови Європейського парламенту професора Єжи Бузека. Він організований у співпраці з Національною академією педагогічних наук України, Вищою школою менеджменту у Варшаві, а також Вищою державною професійною школою в м. Рацібож (Польща). Ідея проведення конкурсу полягає у залученні студентів та молодих вчених до пошуку нових підходів та поглядів на забезпечення сталого розвитку в різних сферах людського суспільства.

  11 квітня під час відкриття Міжнародної наукової конференції президенту Національної академії педагогічних наук України, професору Василю Григоровичу Кременю, який очолив українську делегацію, вручено диплом Почесного доктора Вищої школи менеджменту. Серед великої кількості учасників форуму були представник парламентського бюро професора Єжи Бузека Генріх Кретек, президент Вищої школи менеджменту, професор Станіслав Давідзюк і ректор Школи професор Павел Чарнецкі, член Президії Національної академії педагогічних наук України, професор Нелля Григорівна Ничкало.

  До участі в конференції були запрошені студенти та молоді вчені вищих навчальних закладів України, Польщі та Словаччини, роботи яких пройшли конкурсний відбір у національних організаційних комітетах. Делегацію Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на Міжнародній науковій конференції очолив проректор з науково-дослідної роботи Тарас Рак. За його словами, такі заходи допомагають розвивати польсько-українську наукову співпрацю, сприяють інтеграції науково-освітніх та студентських середовищ Польщі та України.

  За підсумками конкурсу серед кращих відзначені наукові роботи представників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності: студентів Юрія Ворохти, Валерії Землякової та викладача Мар’яни Грицюк. Ад’юнкт Артур Ренкас нагороджений дипломом за підготовку авторської статті.