• In English
 • Черкащани задекларували майже півмільярда гривень отриманого у минулому році доходу
  опубліковано 16 квітня 2014 року о 16:50

  Наразі вже 10,4 тис. громадян подали свої декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік до державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів у Черкаській області. Вони задекларували 478,4 млн. грн. особистих прибутків. До місцевих бюджетів надійде 11,8 мільйонів гривень. Про це поінформувала заступник начальника головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко.

  Вона розповіла, що більшість декларацій стосується доходів від отримання подарунків та спадщини (1 305) та від надання майна в оренду (1 240). Дохід від продажу рухомого та нерухомого майна задекларувало 205 громадян. Іноземні доходи – 64 особи, інвестиційний прибуток – 38.

  Наразі 12 жителів області задекларували понад мільйонні статки. Загальна сума задекларованих мільйонерами доходів становить 184,4 мільйони гривень. За поданими деклараціями ці громадяни сплатять до бюджету понад 85,7 тис. грн. П’ятеро з них мешкають в обласному центрі, двоє – у Шполі, троє – в Корсунь-Шевченківському та по одному – у Кам’янському і Христинівському районах.

  Торік понад мільйонні прибутки задекларували 37 жителів області, у т. ч. 16 черкащан, шість жителів Корсунь-Шевченківського, три – Тальнівського, чотири – Кам’янського, по два – Золотоніського та Звенигородського, по одному – Смілянського, Уманського, Канівського та Черкаського районів.

  Тетяна Проценко нагадала, що деклараційна кампанія добігає завершення, і закликала черкащан, які мають задекларувати минулорічні доходи, не чекати до останнього, а уже зараз завітати до центрів обслуговування платників і оприлюднити свої статки. Цього тижня ГУ Міндоходів проводить акцію «Задекларуй доходи до Великодніх свят!». 

  «Незабаром велике свято – Світле Христове Воскресіння. Це саме той період, коли в душі кожного панують мир і спокій. Тож завітайте до нас у центри обслуговування платників до Великодніх свят, надайте декларацію і відпочивайте спокійно», –  зазначила заступник начальника ГУ Міндоходів в області.