• In English
 • Голова Держенергоефективності зустрівся з директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства
  опубліковано 15 квітня 2014 року о 14:44

  Відбулася зустрічі Голови Держенергоефективності України Олександра Тарана з директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янецом Копачем. У ході перемовин сторони обговорили питання стану розробки та затвердження проекту Національного плану дій з енергоефективності до 2020 року та проекту Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, проекту плану заходів з імплементації директиви Європейського Парламенту та Ради 2009/28/ЄС, а також поточну ситуацію у сфері.

  «Сьогодні Україна перебуває у складному історико-організаційному періоді. З’явились нові виклики, які потребують невідкладних та дієвих рішень. У цьому контексті питання енергоефективності набувають надзвичайної актуальності. Країні потрібні заходи, що можуть дати миттєве зменшення споживання імпортованого газу або його заміщення», - зазначив Олександр Таран.

  Разом з тим, за словами Голови Агентства, майбутній економічний розвиток вимагає пріоритетного ставлення держави до питань енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики у середньостроковій та довгостроковій перспективі. Зокрема, це стосується прийняття Україною проектів національних планів. Олександр Таран проінформував, що наразі вони проходять процедуру перепогодження у новому Уряді.

  У свою чергу, Янец Копач зауважив, що український Уряд зараз дуже добре функціонує, незважаючи на складну політичну ситуацію. Директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства подякував за співпрацю та висловив сподівання на її подальший розвиток.