• In English
 • В. о. Міністра оборони Михайло Коваль звернувся до благодійників, які підтримують Збройні Сили України
  опубліковано 14 квітня 2014 року о 10:07

  “Шановні друзі! Керівництво та особовий склад Міністерства оборони України щиро вдячні Вам, що у цей непростий для країни час Ви відгукнулися допомогти Збройним Силам України”, – йдеться у зверненні виконуючого обов’язки Міністра оборони України генерал-полковника Михайла Коваля до благодійників.

  Керівник оборонного відомства наголошує, що у Міністерстві оборони України приділяють значну увагу забезпеченню законного, ефективного та цільового використання бюджетних коштів і недопущення розкрадання військового майна.

  З метою забезпечення контролю за своєчасним оприбуткуванням та ефективним використанням коштів та матеріальних цінностей, переданих безпосередньо до військових частин Збройних Сил України, генерал-полковник Михайло Коваль просить фізичних та юридичних осіб, котрі надають благодійні (добровільні) внески і пожертви:

  1. Вимагати від керівництва військових частин документ, що засвідчує факт передачі коштів (прибутковий касовий ордер або банківську виписку) та матеріальних цінностей (акт прийому).

  2. Інформацію про передачу коштів та матеріальних цінностей (по можливості, з копіями прибуткового касового ордеру, банківської виписки, акта прийому тощо) надсилати на електронну адресу відповідних територіальних управлінь внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міністерства оборони України, а саме:

  – Західне територіальне управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю (м. Львів) – військові частини та установи, що перебувають на території Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Керівник управління полковник Британ Орест Богданович, тел./факс (032) 237-54-18, моб. (067) 670-57-55, e-mail: TZUVAtaK@mail.ru ;

  – Центральне територіальне управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю (м. Вінниця) – військові частини та установи, що перебувають на території Житомирської, Київської, Хмельницької та Вінницької областей. Керівник управління полковник Машталяр Анатолій Григорович, тел./факс (0432) 61-79-99, моб. (067) 500-79-25, e-mail: tckru4@e-mail.ua ;

  Північно-Східне територіальне управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю (м. Чернігів) – військові частини та установи, що перебувають на території Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Полтавської та Черкаської областей. Керівник управління полковник Чередніченко Олександр Петрович, тел./факс (0462) 67-09-35, моб. (093) 625-35-15, e-mail: tpskru@ukr.net ;

  – Південне територіальне управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю (м. Одеса) – військові частини та установи, що перебувають на території Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Запорізької, Херсонської та Одеської областей. Керівник управління полковник Титковський Олександр Іванович, тел./факс (0487) 79-81-54, моб. (067) 215-08-99, e-mail: ptuvafk@ukr.net .

  “Зазначені заходи дозволять контролювати законне використання отриманих ресурсів, забезпечить прозорість при використанні та дозволить інформувати суспільство про отриману допомогу. Дякую за розуміння”, – відзначає виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.