• In English
 • Віталій Ярема: Влада сподівається на мирне вирішення конфлікту на Сході та Півдні України
  опубліковано 11 квітня 2014 року о 17:37

  Перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема заявив, що Уряд робить все можливе для вирішення конфлікту на південному сході країни мирним шляхом. Про це урядовець сказав під час наради за участю Прем’єр-міністра України у місті Дніпропетровську.

  Віталій Ярема наголосив, що вже відбулася окупація частини України – Кримської автономії, і Російська Федерація не зупинилася на цьому.

  Перший віце-прем’єр-міністр підкреслив, що сепаратистські акції тривають, і групи протестуючих на Півдні та Сході України хочуть спровокувати силовий сценарій розв’язання конфлікту. «В Донецьку, Луганську та Харкові сепаратисти захоплюють державні установи, озброюються і сподіваються на те, що правоохоронні органи будуть застосовувати силу», - сказав він. «У них на меті показати всьому світу, що в Україні відбуваються вбивства та насилля», - пояснив Віталій Ярема.

  Водночас, за словами урядовця, наразі проводяться активні переговори  «з цими терористами, сепаратистами, як ми їх називаємо», і влада сподівається вирішити це питання мирним шляхом.