• In English
 • В Мінагрополітики опрацьовані важливі євроінтеграційні законопроекти
  опубліковано 11 квітня 2014 року о 17:36

  Сьогодні, 11 квітня, було проведено чергову робочу групу з розробки та вдосконалення законодавства та інших нормативних актів, що регулюють молочну галузь. До складу робочої групи увійшли представники міністерства, бізнесу, недержавних організацій та незалежні експерти.

  Робочою групою були розглянуті найактуальніші законодавчі ініціативи, які вимагають оперативного доопрацювання та прийняття, а також персональний склад підгруп, відповідальний за їхню розробку.

  Так, серед найбільш важливих був розглянутий  законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечності харчових продуктів». Він встановлює механізм простежуваності щодо безпечності та якості харчових продуктів згідно з вимогами європейського законодавства. Він дозволить створити належну систему контролю в сфері санітарних та фітосанітарних заходів, еквівалентну до системи ЄС.

  Погодження та прийняття ще одного проекту, розробленого міністерством, продиктовано необхідністю гармонізації законодавства України із законодавством ЄС. Мова про законопроект «Про корми», яким удосконалюється процес виробництва та обігу кормів, кормових добавок та преміксів, а сааме - виключається застосування у виробництві кормів антибіотиків, генетично модифікованих та інших шкідливих організмів.

  Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин» пропонує ідентифікувати всіх сільськогосподарських тварин на території держави. Він також на часі. Це надасть можливість нашій тваринницькій продукції повноцінно вийти на світові ринки та бути на них конкурентоспроможною.