• In English
 • Арсеній Яценюк звернувся до Генпрокурора провести перевірку щодо укладених в ДУСі угод на закупівлю харчових продуктів
  опубліковано 10 квітня 2014 року о 19:32

  У четвер, 10 квітня, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до Генерального прокурора України провести перевірку інформації щодо низки угод на закупівлю харчових продуктів, укладених в Державному управлінні справами.

  Як йдеться в документі, звернення направлене «у зв’язку з інформацією, яка розміщена на сайті Інтернет-видання «Економічна правда» 10 квітня 2014 р., стосовно укладення державним підприємством Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс» ряду договорів за результатами процедур закупівель на постачання продуктів харчування».

  «Прошу в межах прокурорського нагляду провести перевірку цієї інформації та вжити відповідних заходів прокурорського реагування», - наголошується в документі.

  Раніше в інтерв’ю журналістам Арсеній Яценюк зазначив, що звернувся до Генерального прокурора, аби він «разом із слідчими попробували ягнятину», яку хочуть закупити в Держуправлінні справами.