• In English
 • Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв Віце-прем’єр-міністра, Міністра закордонних справ Словацької Республіки Мірослава Лайчака
  опубліковано 10 квітня 2014 року о 19:48

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв Віце-прем’єр-міністра, Міністра закордонних справ Словацької Республіки Мірослава Лайчака

  У четвер, 10 квітня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв Віце-прем’єр-міністра, Міністра закордонних справ Словацької Республіки Мірослава Лайчака.

  Під час переговорів йшлося про взаємодію у питаннях європейської інтеграції, зокрема про співробітництво в енергетичній галузі. Домовлено активізувати консультації зі словацькою стороною за участю європейських інституцій щодо реалізації проектів із диверсифікації шляхів постачання природного газу до України.

  Арсеній Яценюк наголосив на важливості докладання максимальних зусиль для позитивного вирішення цього питання у відповідності з положеннями Третього енергетичного пакету Європейського Союзу.

  Згідно з досягнутими домовленостями, енергетичні відомства України і Словаччини проведуть термінові консультації та здійснять спільну технічну оцінку наявних потужностей з транспортування газу.