• In English
  • 57,5 мільйонів гривень планується спрямувати на першочергові потреби за пропозиціями Генштабу ЗСУ
    опубліковано 09 квітня 2014 року о 16:46

    У рамках акціїПідтримай Українську арміюна рахунки Міністерства оборони України надійшло вже більше 91,5 млн. грн. від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України. За пропозиціями Генерального штабу Збройних Сил України із зазначеного фінансового ресурсу 57,5 млн. грн. планується спрямувати на першочергові потреби.

    Про це сьогодні, 9 квітня, повідомив заступник директора департаменту фінансів Міноборони України Сергій Винник на брифінгу в прес-центрі Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”. Він розповів, що 36,6 млн. грн. планується витратити на придбання бронежилетів; 15,2 млн. грн. – на придбання спальних мішків та ізолюючих підстилок; 3,5 млн. грн. – на маскувальні сітки; а на засоби зв’язку та комплектуючі до них – 2,2 млн. грн.

    Використання зазначених коштів здійснюється відповідно до Законів України “Про господарську діяльність у Збройних Силах України”, “Про здійснення державних закупівель”, Положення про облік та використання коштів спеціального фонду Державного бюджету в Міністерстві оборони України, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 10.10.2013 №689, виключно на цілі, вказані відправником у призначенні платежу.