• In English
  • Володимир Бондаренко ознайомився з роботою Київської міської станції швидкої медичної допомоги
    опубліковано 09 квітня 2014 року о 12:31

    Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко відвідав Київську міську станцію швидкої медичної допомоги, де ознайомився з роботою централізованої диспетчерської служби та поспілкувався з працівниками установи.

    «Передусім, хотів би подякувати лікарям «швидкої» за самовіддану працю на Майдані. Нещодавні події у центрі Києва вкотре довели, що у міській станції швидкої допомоги готові працювати з людьми і для людей. Завдяки найсучаснішому обладнанню досвідчені оператори бачать, де знаходиться кожна машина, знають, звідки до хворого їхати найшвидше – безумовно, це дає нам надію і впевненість у сьогоднішній неспокійний час, коли потрібно бути готовими до будь-чого», – зазначив Володимир Бондаренко.

    Зауважимо, що централізована диспетчерська Київської міської станції швидкої медичної допомоги оснащена сучасною технікою, зокрема GPS-навігаторами, що дозволяє контролювати пересування бригад та їхнє місце перебування. Така схема роботи підвищує швидкість та якість опрацювання викликів, а також забезпечує ефективну взаємодію «швидких» із закладами охорони здоров’я та аварійно-рятувальними службами міста. Нині за номером «103» можуть одразу прийняти виклики 40 операторів – автоматизована система негайно з’єднує абонента з вільним диспетчером. Модернізована диспетчерська обладнана найновішими технічними засобами, що дозволяє медикам оперативно прибути на виклик. Наразі 87% викликів «швидкої» у столиці обслуговуються у межах 10-хвилинного нормативу.