• In English
 • В.Семиноженко відновив роботу Науково-технічної Ради Національної програми інформатизації
  опубліковано 09 квітня 2014 року о 12:36

  Науково-технічна рада Національної програми інформатизації при Держінформнауки відновлює свою роботу, незважаючи на законодавчі зміни, що фактично її ліквідували.

  Як зазначив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, уже 14 квітня поточного року відбудеться засідання НТР НПІ - перше після тривалої перерви.

  За його словами, з відновленням роботи Науково-технічної ради Національної програми інформатизації встановлюється баланс у роботі Держінформнауки: «Це дозволить більш цілеспрямовано і комплексно провадити державну політику в сфері інформатизації шляхом виконання стратегічного документа - Національної програми інформатизації».

  Володимир Семиноженко повідомив, що НТР НПІ на засіданні розгляне питання забезпечення електронної взаємодії між інформаційно-телекомунікаційними та інформаційними системами, а також базами даних і реєстрами державних органів. Вирішення зазначених питань значно спростить механізм надання адміністративних послуг і виконання ряду інших державних функцій в електронній формі.

  Планується, що засідання відбудеться 14 квітня 2014 року о 15:00 у приміщенні Держінформнауки (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16).