• In English
 • Міністр інфраструктури представив колективу Укрпошти нового керівника
  опубліковано 09 квітня 2014 року о 12:23

  Сьогодні, 9 квітня, Міністр інфраструктури Максим Бурбак представив колективу Укрпошти нового керівникаМихайла Паньківа.

  Міністр зазначив, що серед завдань новопризначеного керівництва Укрпоштиповернути клієнта до національного оператора поштового зв’язку України, відновити втрачені за останні роки позиції підприємства на ринку поштових послуг, викорінити корупцію.

  «На підприємство, як і на державу в цілому, чекають нелегкі часи. Нам усім доведеться «затягнути паски». Реорганізація Укрпошти та її модернізація неминучі. Впевнений, із новим керівником колектив виконає завдання, які ставить перед Укрпоштою держава», - наголосив Максим Бурбак.

  Михайло Паньків зазначив, що вважає за велику честь очолити такий потужний колектив, і попередив, що на підприємство чекають кардинальні зміни, зокрема у самих підходах до роботи.

  «Ми орієнтуватимемося на результат, а не на процес. Вважаю, що конкуренція на ринку послуг поштового зв’язку України є найпотужнішим стимулом до розвитку. Щоб бути успішними, ми переглянемо послуги, які надаємо, і комерційну діяльність», - підкреслив в. о. генерального директора.

  Принципами роботи нового керівника стануть чесність, прозорість і порядність. «Головне – подолати корупцію. Ми маємо мотивувати наших працівників до добросовісного виконання обов’язків і досягнення конкретних результатів», - зазначив Михайло Паньків.

  В. о. генерального директора вважає, що в Укрпошти є значний нереалізований потенціал у різних сегментах ринку поштових послуг, зокрема у посилковому: «Цей ринок в Україні недорозвинений, і ми повинні повернути клієнтів та лідерство на ринку доставки».

  Своїм основним завданням Михайло Паньків вважає підвищення рентабельності підприємства: «Ми повинні вийти на рівень рентабельності у 10–15%, – сказав він. – І вивести Укрпошту на рівень поштових операторів розвинутих європейських держав».

  Довідково

  З 9 квітня 2014 року виконуючим обов’язки генерального директора Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта наказом Мініфраструктури від 8.04.2014 №50-О призначено Михайла Паньківа.

  Цим же наказом звільнено від виконання обов’язків генерального директора Укрпошти Валерія Солода – заступника генерального директора – керівника управління підприємства.

  Михайло Паньків виконуватиме обов’язки генерального директора Укрпошти до прийняття відповідного рішення уповноваженим органом управління.