• In English
 • У східних регіонах захисники Вітчизни продовжують вдосконалювати свій професіоналізм
  опубліковано 07 квітня 2014 року о 18:32

  7 квітня з метою вивчення обстановки та прикриття повітряного простору держави у східних регіонах України військові пілоти Повітряних Сил Збройних Сил України у складі пари літаків-винищувачів типу МіГ-29 успішно відпрацювали польотні завдання. До практичного вишколу залучалися офіцери-льотчики одного з авіаційних з’єднань, розташованого в центральних областях держави.

  Управління преси та інформації Міністерства оборони України повідомляє, що станом на 17:00 інформація, поширена в регіональних засобах масової інформації східних областей України стосовно перетинання державного кордону військовими літаками армії іншої країни, не є дійсною.

  Сили протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України, підсилені зенітними ракетними підрозділами Сухопутних військ, несуть цілодобове чергування з охорони повітряного суверенітету, і жодного несанкціонованого перетинання нашого кордону на сході країни не зафіксовано.

  Керівництво Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України вживає продуманих, конструктивних рішень і практичних рішучих дій щодо забезпечення сталої динаміки росту навченості військових частин (кораблів) та підрозділів Збройних Сил України до виконання поставлених завдань.

  Здійснюється трансформація системи бойової підготовки. Впроваджуються  сучасні підходи до бойового навчання та готовності військових частин і підрозділів виконувати завдання за призначенням в реальній обстановці, що склалася.

  Виконуючи завдання особливого періоду, військовослужбовці Збройних Сил України нарощують свою могутність у цьому напрямку та спільно з Державною прикордонною службою України підтверджують здатність захистити державний суверенітет та недоторканість кордонів України.